NAŠI VEDOUCÍ, KUCHAŘI, ZDRAVOTNÍCI

Jsme tábor, kde se rodí vzpomínky, přátelství, láska, ... . Na našich táborech jsi 24 hodin denně součástí přírody. V oddíle jsi s partou kamarádů a každý den spolu hrajete různé hry, turnajovky, plníme bobříky, chystáme dřevo na oheň ... Jsme tábor, kde si na oběd škrábeme brambory, zpíváme u kytar, koupeme se v řece.
Jsme tábor, který nás učí, že každý z nás je originál a že všichni jsme v něčem dobří.

Tyhle OPRAVDOVÉ TÁBORY mají něco společného. Tvoří je parta nadšenců, srdcařů, z různých koutů naší země, kteří v dnešní uspěchané době tráví hodiny a hodiny času
a po večerech chystají program, aby pak s veselou tváří obětovali většinu svého volného času a léta realizací toho nejlepšího tábora.
 
Vymýšlejí program, vyrábějí rekvizity, plánují několik her na každý den, vytyčují trasy závodů, chystají stanoviště, motivují děti, vyhlašují výsledky a hecují do dalších výkonů. Utěšují ty méně úspěšné, uspávají ty více bojácné, budí ty nejvíce unavené a sami mnohdy usínají jako mimina v odpoledním klidu.
Ale také parta srdcařů - kuchařů, kteří připravují jídelníček, vaří v polních podmínkách, smaží řízky, doslova se potí u kamen, aby se všichni dobře najedli a měli energii do dalšího programu. V neposlední řadě také zdravotnic a zdravotníků, kteří stále dokola ošetřují rány na těle a někdy i na duši.
Bez těchto srdcařů nemůže žádný opravdový tábor existovat.
Za všechny spokojené děti a rodiče "DĚKUJEME, ŽE JSTE." 

Tato stránka je věnována našim vedoucím.
PS: Pokud jsi vedoucí, kuchař, zdravotník, ... a nejsi zde, napiš Jarkovi, ať to napravíme 😀.

Jarek Lanča

hlavní vedoucí tábora

Akreditovaný kurz MŠMT absolvoval v roce 2004, 2018.
Na tábory jezdí od roku 1984. Jako hlavní vedoucí od roku 1996. Otec 3 dětí a myšlenky udržovat tradici klasických stanových táborů.
"Tábor má nepopsatelnou energii, kterou jsem nikde jinde nezažil. Je to kombinací skvělých vedoucích, hromady neunavitelných dětí a jedinečného prostředí. Nedá se to popsat, musí se to zažít."
Koníčky: Badminton, kytara, rodina, cestování, volejbal, kolo.


Jiří Petrovský - CHOCHOL
hlavní vedoucí tábora

Akreditovaný kurz MŠMT absolvoval v roce 2018.
Skvělý organizátor a improvizátor. Zodpovědný otec se smyslem pro humor, s mnoha lety zkušeností, který se rád zúčastní každé výzvy a klukoviny. 
"Úsměvy a spokojené tváře dětí a vedoucích to je motor do dalších let."
Koníčky: příroda, turistika, kolo, badminton, pořádání zážitkových akcí
.Dominik Prda
hlavní vedoucí tábora

Akreditovaný kurz MŠMT ho čeká v dubnu 2021.
Milovník atmosféry hor a lesa, trochu filosof, otevřený pro každou špatnost - v rámci mezí 😁. Úspěšně dokončil magisterský program na Ostravské univerzitě v oboru fyzické geografie a geoekologie. 
"Líbí se mi charakter tábora, stejně tak i jeho umístění hluboko v lese. V neposlední řadě je to skupina vynikajících vedoucích, která z těch 14 dní tam udělá jeden velký zážitek."
Koníčky: Les, příroda, hory, kolo a v neposlední řadě mapy! Taky občas chodím hledat poklady detektorem kovů ;) 

Markéta Kucserová

hlavní vedoucí tábora, vedoucí oddílu, programová vedoucí

Učitelka na 2. stupni základní školy. Vedoucí tělem i duší. Miluje tábory, ráda se baví a hraje hry. Ráda vaří a jí dobré jídlo. Na tábory jezdí od dvou a půl roku takže už opravdu dlouho.
"Jsem ráda, když mužů dělat lidem radost, hlavně těm, které mám ráda. Umím se radovat z maličkostí."
Koníčky: Deskové hry, plavání, houbaření, čtení.

Jana Tylečková

hlavní vedoucí tábora - 13 let zkušeností

Její svět se stále točí kolem dětí. Oblíbená učitelka na základní škole, která svou práci miluje, stejně jako své dvě dcerky. Jak sama říká:
"Není nic úžasnějšího než děti, které vám svým nadšením a úsměvem oplácejí všechen čas, který jim věnujete."
Koníčky: turistika, jezdectví, plavání, in-line bruslení, lyžování, snowboarding, cyklistika, tanec, četba, kreslení a malování, stolní hry a v podstatě vše, co se dá dělat s fajn lidmi.

Dan Machala - AC
hlavní vedoucí, šéfkuchař

Vystudoval Podnikohospodářskou fakultu VŠE v Praze, živí se jako expert na akvizice 
a fúze. Na tábory jezdí prakticky celý život a táborovou atmosféru by nevyměnil za nic na světě.

Koníčky: Cestování, vaření, hra na kytaru, lezení, plavání.

Klára Šídlová

vedoucí tábora - hlavní vedoucí tábora

Na tábory jezdí od roku 2004. Více než 10 let zkušeností na pozici vedoucí. Akreditovaný kurz MŠMT absolvovala v roce 2018.
Nezkazí žádnou legraci, a je velmi zodpovědná. Velmi pomohla s vybudováním tábora na Košárkách.
"Tábor na Starých Hamrech je pro mě srdeční záležitost, jezdím na něj od malička. Dal mi tak moc, že to téměř neumím popsat - to se musí zažít. Tábor je rodina, přátelé, zábava, radost a energie."
Koníčky: Cestování, hory, badminton, čtení detektivek.

Marek Švacha - MARO
vedoucí oddílu, vedoucí vedoucích, šéfkuchař

Už dlouho je součástí party na Mlýně. Naprosto skvělý kluk, který kdykoliv je potřeba nezištně pomůže a podá pomocnou ruku. Borec, se kterým se klidně vydáte na konec světa. Je akční a "vtáhne tě do hry". Je pro každou srandu a do všeho jde po hlavě.
"Na tábor jezdím už od roku 2006. Žiju táborem a je to jedno z mých nejoblíbenějších míst. P
oznal jsem zde mega bandu na celý život a doufám, že to tak bude na pořád."

Koníčky: Horyyy, skály, vzduch, dobrodružství jak se patří a TÁBOR

Pavel Kohn
vedoucí tábora - hlavní vedoucí tábora

Na tábory jezdí od roku 1999. Profesionální trenér juda, učitel na základní škole, zkušený táborník, kytarista a skladatel. 3. místo na mistrovství republiky v judu. Některé jeho písně byly zahrány 1x v rádiu 😀
"Náš tábor volím proto, že jsem na něm sám vyrůstal. Stanové tábory jsou fajn, zděné budovy jsou nuda."
Koníčky: hra na kytaru, skládání písní, kreslení, judo, příroda.Martina Lančová
hlavní vedoucí, vedoucí, kuchařka - kreativní vedoucí

Lukáš Harašta - LUKY
vedoucí oddílu, programový vedoucí

Další skvělý vedoucí, který je součástí party na Mlýně. Je to vedoucí s duchem dítěte, který rád vše prodiskutuje.
"Rád přiučím děti něco o přírodě. Nejvíce mě baví ti správní rošťáci, kteří se nebojí studené vody a špíny. Ostatně, jako dítě jsem nebyl jiný 😁.
Koníčky: Hory, voda, tábor, kytara, myšlenky na cestování, sporty a samozřejmě když je čas klidně i dělání si srandy z Máry 
😁.

Zdeněk Urbánek - ZDENDA
kuchař - šéfkuchař

Pamatuje už opravdu hodně a je tak trochu v zaslouženém táborovém důchodu, ale za jeho éry bylo v kuchyni čisto jako na operačním sále. Vstává každé ráno v pět a jeho hláška "najebej to tam" se stala kultovní. Jak o sobě sám říká "jsem Cholerik s pedantskými sklony a na co šáhnu, to proměním ve zlato." 😁 

"Na tábor jezdím od mala a do kuchyně od roku 2011. Je to 14 dní vypnutí mozku a 14ti denní zábava s Milim, Venym a Jarym."

Koníčky: Badminton a nekonečná práce kolem domu a na zahradě.

Milan Janovský
topič a bavič

Velký pamětník tábora na Mlýně. V kuchyni má na starosti hlavně udržování ohně v kamnech, ale přidá ruku ke všemu. Je to velký bavič a jak o sobě říká kaskadér, filozof. 😁

"Na táboře mám rád dobrý kolektiv, přírodu, komáry a klídeček."

Koníčky: Dobré jídlo, Ordinace v Růžové zahradě.

Simona Zajícová
vedoucí oddílu - programová vedoucí

Od roku 2003 nechyběla na žádném táboře. Zná téměř všechny děti jménem a na rozdělování dětí do oddílů je špička. Možná právě proto vyhrála se svým oddílem tolikrát celotáborovou hru 😁.Václav Vidlička - VENCA
vedoucí oddílu, kuchař 

36 let na táborech. Parťák do nepohody, co nezkazí žádnou legraci a má vždy naladěnou svou 12ti strunku.
Otec několika dětí. Přesné číslo ví jen on. 
"Je to kouzelné místo a pokaždé jiné a zajímavé dobrodružství. A skvělá parta lidí."
Koníčky: Sport, kytara, tábory, příroda. 

Šimon Feller
vedoucí oddílu - programový vedoucí

Navenek věčně nespokojený bručoun. Na druhý pohled však rozumný hoch, hluboce milující všechny kolem sebe. Na táboře od roku 2011. Nyní student fakulty strojního inženýrství.
"Co mám na táboře nejraději? Nevím, asi je to ten náš konkrétní táborový duch. Semknutá parta vedoucích, stále vracející se děti, chvilkové vytržení z reality moderního světa. A to koupání v řece je top."
Koníčky: Jako u tolika lidí zde - hory, voda lezení - to díky tomu, že mnohé podnikáme právě společně. A když se mi nechce hýbat tak knihy, PC hry.

Tomáš Kohn
vedoucí oddílu, kuchař

Poprvé byl na táboře v roce 2000. Spolu s bráchou na táboře doslova vyrostl. Naprosto spolehlivý, pracovitý a zodpovědný chlap. Rád si na kytaru zahraje Džínovou nevěstu od Pepy Streichla.
Zuzka Fellerová
vedoucí oddílu

Od svých 12ti let jezdí pravidelně každý rok, ale vypadá to, že je s námi odjakživa 😀. Baví ji organizovat program a vymýšlet různá zpestření. Za čtrnáct dní se
o dětech a o jejich charakteru dozví opravdu hodně.
"Na Hamry se vracím ráda, je to jiný svět, ve kterém jde jen o přítomný okamžik. Tábor nemá chybu."
Koníčky: Pohyb, knihy, koně, zpěv, folklór, lidi.

Lenka Varhaníčková
vedoucí oddílu

Vždy usměvavá a akční organizátorka mnohých her.

"Na tábor jezdím od 9-ti let (2009), kde jsem poznala spoustu přátel a prožila neopakovatelné chvíle."

Koníčky: Hory, kolo, film, divadlo.Tereza Bedřichová - BÉĎA
vedoucí oddílu - programová vedoucí

Praštěná učitelka a věcné dítě v jednom :) 
"První rok jsem to jela jen zkusit - o táboře jsem nevěděla nic a znala jen jednu kamarádku. Když jsem zjistila, v jakém nádherném prostředí je tábor umístěn a jak skvělí a bezprostřední lidé tábor tvoří, věděla jsem, že už nikdy jinak nechci. 
Největší radost mám, když vidím, kolik dětí chce pořád jezdit na tábory a trávit čas v přírodě. To krásné a zvláštní pouto, které mezi námi všemi vzniká a všechny ty krásné vzpomínky, které na tábor mám.
"
Koníčky: 
Hra na hudební nástroje, čtení, inline, toulky přírodou a kreativní tvoření, ať už kreslení, šití, nebo vyrábění všeho možného.

Radka Mechlová
vedoucí oddílu

Přátelská, veselá, empatická, zodpovědná, maličkááá vzrůstem, ale velká bojovnice. Oblíbená paní učitelka na základní škole. 
"Důvod proč jezdím na tábor? Lokalita tábořiště- kouzelné místo, krásná čistá příroda, celkové myšlení a nápaditost lidí, kteří za celým táborem stojí, skupina suprových vedoucích, náboj, zábava, dobrodružství a samozřejmě nová přátelství a spousta skvělých dětí ... ."
Koníčky: Turistika, sport, hudba, zpěv, deskové hry, ... . 

Petr Jemelka - JAMAL
vedoucí oddílu - skaut

Neskutečně pohodový vysokoškolák, který se snaží nemít s nikým žádný konflikt a vše řeší v klidu a beze sporů.
"Mám rád přírodu kolem sebe, kolektiv se kterým se nikdy nenudím a hlavně o tuto zábavu nechci přijít."

Koníčky: Florbal, skaut, ukulele.
Katka Poledníková
zdravotnice

Veselá maminka dvou dětí, které pravidelně jezdí na tábory. 
„Mám ráda táborový život, spoustu legrace a zážitků se skvělou partou dětí i vedoucích.
Koníčky: Cestování, pěší, vodní i gurmánská turistika, hudba, kultura, tvůrčí činnost, práce s dětmi.

Sebastián Urbanec
zdravotník

Vystudoval 1. Lékařskou fakultu UK v Praze, živí se jako lékař - internista v nemocnici ve Slaném. Na tábory jezdí od roku 2008 a nikdy neodmítne příležitost vyzkoušet nové dobrodružství, hlavně, když má kolem sebe fajn partu lidí.

Koníčky: Cestování, sport, auta, motorky.

Terka Poláková - JOGI
vedoucí oddílu

Usměvavá a občas moc upovídaná holka, která je pro každou čurinu (čti dobrodružství).
"Nejraději mám, když se celý tábor sejde u táborového ohně, zpívají se písničky, kytara zní a jsme prostě všici spolu  A motivace? Špatně se to vysvětluje - to prostě musíš zažít."
Koníčky: Orientační běh, spánek, trávení času se super lidmi, domácí mazlíčci, klavír.
Vojta Krakowka - KRAKI
vedoucí oddílu

Rád se vyblbne s dětmi, vycestuje daleko od civilizace s dobrými přáteli, přespí v autě nebo pod širákem. Nebojí se sednout do starého auta a podniknout s ním eurotrip.
"Hamry se mi zaryly pod kůži už v roce 2009, od té doby se na tábor vracím rád za dobrými přáteli, srandou a hlavně... klidem od města. Je to zvláštní, ale nejvíce mě na táboře motivuje klid a řev motivovaných dětí. Dále dobří kamarádi a dobrá nálada."
Koníčky: Horolezectví, strojařina, příroda, cestování.

Hanka Huserová
vedoucí oddílu

Speciální pedagožka.
Je normálně nenormální. Má ráda srandu a neumí se nudit. 
"Na táboře mám nejraději přírodu, skvělé lidi a děti, které zvládnou na dva týdny odhodit moderní technologie a internet."
Koníčky: přátelé, kolo, knížky, badminton.
Magda Kotyzová
vedoucí oddílu

Na tábory jezdí od malička a naštěstí objevila ten náš a již pár let nemůže chybět jako vedoucí . Magda je mistryně světa juniorů 2016 v trávním lyžování ve slalomu a vicemistryně 2016 v super kombinaci ( v zimních lyžích mistryně ČR 2009 ve slalomu. 
"Jsem sportovní fanatik a miluji práci s dětmi."
Koníčky: Sport, učení dětí na lyžích a jiné sporty, vaření, pečení.

Honza  Šteuer - ŠTOJI
vedoucí oddílu - fotograf

Od roku 2009 je součástí party na Mlýně. 
"K Hamrům mám velmi blízký vztah, zažil jsem tam mnoho skvělých okamžiků s těmi nejlepšími kamarády. Jsem moc rád, že i dnes můžu být jeho součástí a podílet se na jeho vývoji."
Koníčky: Hory, focení, objevování světa, nejlépe vše najednou a s přáteli.Adél Matějková
vedoucí oddílu - kreativní vedoucí

Kudrnatá zrzka s otevřenou myslí. Upřímná, šílená, spontánní, věčně usměvavá, pozitivní, kamarádská, energická, milá, kreativní duše. 
"
Všechno beru jako výzvu a není mi jedno, co se děje ve světě ani kolem měNejradši mám dětskou energii a představivost. Líbí se mi trávit čas se skvělou partou lidí na horách pod celtou a hvězdami mimo uspěchaný svět."

Koníčky: Poslouchání zvláštní hudby, kreslení, malování, točení, focení a vlastně všechno tvořivého, bivakování, trávení času v přírodě a vaření. Vše nejlépe s přáteli a blízkými. 

Tomáš Baier
vedoucí oddílu - programový vedoucí

Student psychologie na Ostravské univerzitě, ale hlavně věčně pozitivně naladěný kluk co je pro každou srandu. 
"Hrozně rád pobývám v přírodě a na 14 dní vypadnout od civilizace a být jen se stejně naladěnými lidmi a dětmi co mají radost z každé hry a chvíle co s nimi vedoucí stráví. Tohle je k nezaplacení ."
Koníčky: Sokolnictví, myslivost.

Ondřej Klega
vedoucí oddílu

Vysoký, rázný a někdy tvrdohlavý student dopravní fakulty Jana Pernera Univerzita Pardubice.
"Na tábor jezdím kvůli úžasnému kolektivu, jak vedoucích, tak dětí. Je to skvělé odreagování od moderního světa a rád pracuji s dětma."

Koníčky: Čtení, příroda.


Jan Bašus - JESUS
vedoucí oddílu

Na tábory jezdí už od 11 let. Baví ho cestování. Rád objevuje nová a neprobádaná místa a to nejen v zahraničí, ale i v Česku. Dříve byl strašně namyšlený... ale teď... teď už je bez chyby 😁
"Na tábor jezdím kvůli jeho pohodové atmosféře, nádherné přírodě a hlavně skvělému kolektivu. Nejvíc se těším na tu spoustu dětí a hromadu sportovních aktivit, díky kterým doufám zhubnu to cukroví z vánoc."   
PS: Kdysi s taneční skupinou vyhráli mistrovství republiky.

Diana Svobodová - DIDI
kuchařka

Mladá, přátelská, věčně usměvavá a energická holka. Nikdy jsem ji neviděl se mračit. Má energie na rozdávání a ráda se seznamuje s novými lidmi. Jako jediná zvládla hned tři čtrnáctidenní turnusy po sobě.   
"je to moje nejoblíbenější místo, kde se ráda vracím a hlavně tady mám spoustu úžasných a krásných vzpomínek.  Jako kuchařka poznám děti, které ještě neznám, hned při prvním výdeji jídla."
Koníčky: Zpěv, hraní na kytaru, florbal.


Vladimír Korpas
kuchař

Zkušený kuchař. V kuchyni je jako doma, udržuje dobrou náladu a zpracuje vždy všechno do posledního kousku. Rád si zahraje na kytaru nebo zajde na houby.
"Nic krásnějšího jsem nezažil, byť jsem projel celou Evropu. Nejraději mám večerní posezení za chatou s výhledem na noční nebe s těmi nejmilejšími a kytarou."

Koníčky: Hudba, příroda, vaření a všechno co patří k dobré pohodě.

Tereza Kiková
vedoucí oddílu

Na Hamry jezdí od mala, ráda tráví čas se skvělou partou a dětmi v lese. Energická a přátelská holka která je pro každou "špatnost". Místy sklerotická, ne příliš uspořádaná a systematická 😁.
"Jako vedoucí mě motivuje, aby děti mladších generací mohly zažít stejné ulítlosti jako já a aby si udělaly vzpomínky na celý život."
Koníčky: Sportuju, miluju přírodu a dobrou hudbu, baví mě učit se nové věci a cestovat. Adam Krakowka
kuchař/vedoucí

Na tábory jezdí od roku 2009. Mírumilovný hecař. Je rád mezi lidmi, nesnáší nudu a pořád musí něco podnikat. A taky je občas tvrdohlavý. 
"Na hamry jezdím od roku 2011, a celý rok se těším na ty legendární 2 týdny plné zážitků v supr kolektivu. Léto bez tábora by bylo na prd."
Koníčky: Hory, lezení a v poslední době mě fakt baví divoká voda na kajaku. 

Petra Jakicová
vedoucí - kreativní vedoucí

Menší vzrůstem, ale o to více pečlivá, zodpovědná, kreativní a veselá bruneta. Ráda pracuje s dětmi, což je zřejmé i z volby jejího studia - učitelství pro 1. stupeň  
"Motivuje mě vymýšlení programu pro děti, společná zábava a spousta krásných zážitků."
Koníčky: Hraji na housle a baví mě ruční práce všeho druhu (patchwork, vyšívání, quilling, výroba bižuterie a spoustu dalších), také ráda peču a lyžuji.


Jaroslava Čechová
zdravotnice

Stále usměvavá a přátelská holka, která je pro každou srandu. Na tábory jezdí od roku 2010 a studuje VOŠ obor zubní technik v Hradci Králové.
"
K táborů mě dovedla kamarádka a hned po prvním turnusu jsem věděla, že se tam musím vrátit. Motivuje mě odjet do krásného lesa, kdy člověk uteče od reality a žije 14 dni s dětmi a skvělou partou vedoucích
."
Koníčky: 
Hraji 14let na violoncello, a věnuji se mažoretkám. Zdokonaluji se ve svém oboru (zubní technik).
V roce 2018 se stala vicemistryní Evropy v Srbsku s mažoretkami. 

Terka Buriánová
zdravotnice

Od roku 2016 je součástí party na Mlýně. 
Cílevědomá, pohodářka, která studuje medicínu. Má zkušenosti jako táborová vedoucí, ale v poslední době pečuje o zdraví dětí a personálu.
"Na táboře mám ráda tu pohodu se super lidmi a odříznutí od reality uprostřed přírody."

Koníčky: Chození do přírody, badminton, běh, kreslení.
Pavlína Mularčíková - PÁJA
vedoucí oddílu - programová vedoucí

Od roku 2015 je součástí party na Mlýně. Na tábor se dostala náhodou, ale jak sama říká: "Byla to ta nejlepší náhoda v mém životě." Má ráda kočky. Opravdu moc má ráda kočky. Je veselá a dokáže pomoct kamarádům, když to potřebují. 
"Děti, kytárky, hry ... . Na Hamrech je zkrátka jiný svět, do kterého se strašně ráda vracím." 
Koníčky: Ráda se mazlím s mým kocourem Ronaldem, ale také mě baví cestování a jóga. 

Petra Bublová
vedoucí oddílu

Workoholik, co potřebuje mít ornung, ale jinak je ochotná všem pomoct. Je to snílek,
a když si něco vezme do hlavy, tvrdě na tom maká.  
"Je to dobrá zkušenost, děti mám ráda a hodí se mi to také do budoucí pedagogické praxe. Zároveň se mi líbí být v přírodě bez techniky."
Koníčky: Sport, kreativní činnost, hudba, vaření. Adam Jalůvka
vedoucí oddílu

Přátelský, zábavný. Rád tráví čas s lidmi, ale potřebuje i nějaký sám pro sebe. Na Hamry jezdil už jako dítě a vždy to tady miloval, takže nabídku na vedoucího nemohl odmítnout.
"Na táboře mám nejraději přátelskou atmosféru, dobrý kolektiv a práci s dětmi." 
Koníčky: Kytara, filmy, sport.

Jakub Maralík
vedoucí oddílu

Na Hamrech odrostl jako dítě a duše dítěte je v něm stále. Jinak je to cílevědomý synek z Ostravy. Když někdo vymyslí něco šíleného, jde do toho. 
"Snažím se předat dětem něco ze sebe, mám rád okolní přírodu a tu spoustu skvělých her a lidí."
Koníčky: horolezectví, chození po horách, ježdění na kole, zajímavé přednášky. 


Marek Filipi
vedoucí oddíluMichal Novák
vedoucí oddílu

Karolína Baborová
vedoucí oddílu

Od roku 2009 je součástí party na Mlýně. Velmi kreativní mladá slečna, která ráda tráví čas v přírodě, se svými přáteli a dětmi.
"Za tu dobu, co jezdím, mi tábor přirostl k srdci. Je to pro mě jako druhá rodina."

Koníčky: Jízda na koni, kreslení a malování, hraní na kytaru, kynologie.
Katka Dubská
vedoucí oddílu

Od roku 2011 je součástí party na Mlýně. Usměvavá a přátelská holka, která je pro každou špatnost. 
"Nejraději mám tu specifickou atmosféru tábora. Na jednu stranu klid a pohoda v lese, ale na druhou stranu pořád nějaké "vzrůšo". A taky to, že na Hamrech trávím čas se skvělým kolektivem lidí, kteří k tomu, aby se zabavili nepotřebují mít v ruce neustále telefon."

Koníčky: Cyklistika, chození po horách a cestování.


David Leňko
vedoucí oddílu

Od roku 2011 je součástí party na Mlýně. Akční vedoucí, který je po těch letech na táboře jako doma. 
"Jako dítě mě na táboře neskutečně bavil program, který nám vedoucí připravili. Jako vedoucí tam jezdím, abych si to užil a abych pomáhal tvořit program a předával radost dál."

Koníčky: Hraju na kytaru a rád chodím po horách.

Dominik Babor
vedoucí oddílu

Od roku 2009 je součástí party na Mlýně. Přátelsky vedoucí, možná trochu stydlivý, ale umí povzbudit a vyhecovat. Má bojového ducha. 
"Jelikož jezdím na tábor už 11 let, tak mi to přirostlo k srdci. Je tady super parta vedoucích a motivuje mě, aby byly děcka šťastné, jako jsem byl šťastný, jako dítě já."

Koníčky: Horolezectví, turistika, snowboard.

Annika Krmaschková
vedoucí oddílu 

Od roku 2012 je součástí party na Mlýně. Přátelská, milá ale s bojovým duchem. Odhodlaná zkoušet nové věci. 
"Na tábor mě přivedla moje nejlepší kamarádka, která si ho z předešlého roku nemohla vynachválit díky hrám i lidem. Od té doby jsem nevynechala ani jeden tábor (dobře jeden ano kvůli nemoci, ale byla jsem se aspoň podívat). Hned v roce 2012 jsem navázala spoustu přátelství, které trvají doteď! Mám ráda tu táborovou atmosféru, která se přes rok nikde jinde neobjeví v takové míře jako právě tady. Zpívání a hraní na kytaru u táboráku nikdy neomrzí. Jako vedoucí mě motivuje jet na tábor aby děti, které jezdí na tábor, měly to co já, když jsem byla malá. Zážitky... A taky plno zábavy s ostatními vedoucími."

Koníčky: Ráda cestuji, poznávání nové místa, hory, horolezectví, snowboarduji.
V roce 2014 a 2015 MČR v basketbale.

Milada Šídlová
kuchařka

Iveta Chromčáková
kuchařka


Lucka Papicová 

zdravotnice

Lukáš Papica
technické zázemí


Marek Gilík
vedoucí oddílu


Barbora Orságová
vedoucí oddílu


Terka Flégrová
šéf kuchařkaFlégr Tomáš
technické zázemí

Veronika Švachová
zdravotnice, vedoucí oddílu

Na tábory jezdí od roku 2001. Holka do nepohody, která miluje vyhlídky z vrcholků hor, vůni lesa, koupaní nohou v potoce a toulání se neznámou krajinou. Občas pěkně tvrdohlavá a umanutá (jako každá ženská 😊). Na druhou stranu velký poctivec, kterému můžete věřit a na kterého je vždycky spolehnutí. 
"Tábor bych si určitě vybrala znovu. Je to má srdeční záležitost, se kterou se pojí spousty zážitků. Jako dítě jsem na Hamrech poznala skvělé kamarády, se kterými udržujeme kontakt i v dospělosti a hlavně jsem tady potkala mého životního partnera se kterým máme krásné dvě děti 😊. Nejraději mám Hvězdné nebe u táborového ohně s kytarou a bandou přátel"

Koníčky: Hory, kopce a kopečky aneb propadla jsem HOROBRANÍ.
Jsem hrdá, že jsem dostudovala a snad se blížím i k úspěšnému konci doktorského studia a jako každá máma jsem pyšná na svoje děti.

Patrik Vyhlídal

vedoucí oddílu

Na tábory jezdí od roku 1998. Vysoce společenský a stále dobře naladěný, výborný kytarista. 

"Tábor, to jsou Nezapomenutelné zážitky, příroda, hry, táborák, koupání, kytara. Nejlepší na dětech je ta jejich upřímnost."

Koníčky: Paragliding, lezení na skalách, muškaření, kytara, sport.
13 x se účastnil MS Extrémních štafet Dolomitenmann, 8 x Adrenalincupu.  

Jana Mencnerová
kuchařka

Monika Jonášová
kuchařka

Lucia Zelinová
kuchařka